Daniel opět v Praze 2012

Milí přátelé,

děkujeme všem, kdo jste se přišli podívat na Daniela a poslechnout si v ,, originále" jak to vlastně všechno je, a co s tím. Přes svou indispozici nám opět předal mnoho ze svých myšlenek a poznatků. Je vždy velmi šťastný když je v Praze a má kolem sebe vás, kteří se zajímáte o to jak vše vznikalo, měnilo se a ve výsledné formě poučilo nás, jeho žáky. Jsme velmi rádi, že se Daniel stal naším pracovním partnerem a editorem naší práce. Bylo pro nás velmi zajímavé odblokovávat autora metody a provádět korekce, které spolu s Gordonem Stokesem zařadili do metody, kterou spolu vytvořili. Naši práci, tedy korekce na něm prováděné, rád komentoval slovy: Gordon by řekl, nešetřete ho !  Jeho humor je prostě úžasný. A tak jako víme, že vše souvisí se vším, Daniel ve svých přednáškách pospojoval vše co s Gordonem vytvořili v jeden smysluplný celek. Hodně hovořil o tom jak vše vznikalo, jak se rozhodovalo co v metodě bude a co ne. Pochopili jsme při tom, že nelze  ustrnout a vytvářet dogmata. Bylo by to jako kdysi, kdy učenci prohlásili, že vše bylo již vynalezeno. Daniel říká :,, Co bylo napsáno, to bylo napsáno, ale vývoj jde dál". Danielův výklad doplnila naše milá kolegyně Alie Relker z Holandska. Přednášela o dětských rysech. Její výklad pak okořenil svým osobitým způsobem Daniel. Vyprávěl nám o pubertě.

Dnes již je v pořádku doma v Kalifornii a jak slíbil určitě zařizuje vybavení na videokonference jak jsme se dohodli.

 

Děkujeme Ti Danieli, životní partnere, za to že jsi.  

 

Jen pár slov k příjezdu Daniela Whitesida do Prahy ve dnech 24. až 26.6.2011 Jsme velice šťastní, že mezi jeho velké dobrodružství patří i cesta do Prahy :) Je to úžasný muž, který svými vědomostmi a cítěním umí změnit žabáka na prince. (Myslím že naopak to nedělá?:) hihi..

Pokud bych ho měla popisovat v době středověku určitě bych napsala, že je to bílý mág. Který si umí užívat života a baví ho bádat v životních pravdách a poté je předávat dál.
 
Bylo to úžasné s ním být, a přála bych to bytí s ním i Vám všem ostatním, co jste z jakýchkoliv důvodů zrovna nemohli být s námi na seminářích.
 
V krásném a milém prostředí Hotelu Troja nám bylo moc fajn. A péče o nás byla úžasná. Hlavně pan kuchař Marek- to prostě nemělo chybu :)
 
A už se těšíme co zase společně vymyslíme na příští červen nebo i dříve :) S pozdravem Patricie