Léto s andělem 2014

Máme pro Vás opět připravenou cestu na Korfu a to od 7. do 18.6.2014 spojenou s 2 denním kurzem "Komunikace" a pohádkovými konstelacemi s Kalliopi Anthi

Téma Kurzu: 
Komunikace v univerzu,
Je dvoudenním kurzem pro širokou veřejnost. V průběhu kurzu se zaměříme na komunikací verbální i neverbální a hledání blokád, které nám brání v komunikaci s naším tělem, buňkami, orgány, psychikou, až po komunikaci s druhými. Budeme se zabývat našimi rysy a rysy druhých, abychom pochopili, proč spolu můžeme, nebo nemůžeme komunikovat. Komunikace je základem vztahů. A protože vztah máme vlastně se všemi a se vším v celém univerzu, čeká nás pořádný kus práce. Protože kurz je určen pro širokou veřejnost, budou odblokování této problematiky hromadná a účastníci nemusí mít žádné specifické vzdělání. Cena kurzu je 100 Euro jako vloni.
 
Těšíme se na Vás     Jan a Patricie  Löbl
 
 
Η επικοινωνία στο σύμπαν
Ένα διήμερο σεμινάριο, στο πλαίσιο του οποίου θα ασχοληθούμε με την επικοινωνία – λεκτική και μη – και με την αντιμετώπιση των φραγμών που εμποδίζουν την επικοινωνία μας με το σώμα μας (με τα κύτταρα και τα όργανά μας), με τα συναισθήματά μας και με τους άλλους ανθρώπους. Θα εστιάσουμε σε εκείνα τα χαρακτηριστικά μας και των άλλων ατόμων που είναι άμεσα συνδεδεμένα με την ικανότητα επικοινωνίας, για να καταλάβουμε γιατί προκύπτουν οι δυσκολίες μεταξύ μας και πώς να τις αποφεύγουμε. Η επικοινωνία αποτελεί τη βάση όλων των σχέσεων. Και επειδή σχετιζόμαστε με όλους και με τα πάντα στο σύμπαν μας, έχουμε να πούμε πολλά. Το σεμινάριο προορίζεται σε ανοιχτό κοινό, η αποφόρτιση του στρες, σχετικού με την επικοινωνία, θα γίνει ομαδικά και δεν χρειάζεται καμία ειδική γνώση. Η τιμή του σεμιναρίου είναι 100 ευρώ.
Θα χαρούμε να σας δούμε               Γιαν και Πατρίτσια
 

 

Dále jsme pro Vás připravili pohádkové Konstelace "Eros a Psyche","Prometheus", kterými nás provede Kalliopi Anthi z Korfu, naše kamarádka a kolegyně, která hovoří krásně česky.

Těchto programů se může zúčastnit opravdu každý bez jakékoliv přípravy.

volejte nebo pošlete SMS na tel:732137619 že máte zájem, nebo napište duhovy.andel@gmail.com

Hotel Alkyon se nachází v letovisku Agios Georgios na severozápadním pobřeží ostrova Korfu.

Pláž tady patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou EEC. Hotel se skládá ze tří jednopatrových budov. Pokoje hlavní budovy mají přímý výhled na moře. Z postranní a zadní budovy je výhled na trávník s růžemi a zbývající budovy hotelu. Hotel Alkyon má celkem 74 pokojů. Většina pokojů je prostorná, pohodlně se vejde jedna přistýlka. V některých pokojích je umístěna palanda pro čtyřčlennou rodinu s menšími dětmi. Pokoje jsou účelně vybavené, součástí vybavení je lednice, klimatizace a satelitní televize. Všechny pokoje mají prostorné balkony. Některé pokoje byly nedávno rekonstruované. Velký bazén s barem  a lehátky a menší bazén pro děti  se nachází mezi hotelem a pláží. Je okouzlující ležet na lehátku, usrkávat drink a dívat se na krásně modré daleké moře. Před hotelem je také venkovní restaurace, odkud je výhled na moře. Mezi hotelem, restaurací a bazénem je prostorné parkoviště. Vzadu za hotelem jsou prolézačky pro nejmenší děti. Pro děti je tady bezpečně. Celý komplex je oplocený. V hlavní budově hotelu je recepce, kde se domluvíte česky a polsky, dále  bar, velká obrazovka satelitní TV, pohovky a jídelna pro ty, kteří mají v hotelu polopenzi. V celém prostoru hotelu je zdarma WiFi. Na recepci jsou k dispozici zdarma bezpečnostní schránky. Menší pejskové jsou povolení. V letovisku Agios Georgios je mnoho restaurací, několik obchodů a barů, bowling se dvěma drahami, diskotéka, půjčovna lodí a šlapadel.

Zbývá 6 volných míst, proto dejte vědět co nejdříve jestli chcete jet s námi :)

V ceně je zahrnuto:

- letenka Praha – Korfu – Praha vč. všech příplatků a tax
- transfer z letiště do hotelu a zpět
- ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alkyon na 12 dní / 11 nocí s polopenzí
- služby delegáta po celou dobu pobytu
- Kurz "Komunikace"2dny
- pohádkové Konstelace 2 dny
- grilování ryb a mořských plodů spojené s řeckými tanci

Další ceny (přistýlky pro dospělé, přistýlky pro děti, doplatek na all inclusive) na vyžádání. Možné je si i připlatit cestovní pojištění. Trvání zájezdu je 12 dní, celkové pojistné je tedy 564,- Kč včetně pojištění storna.

Způsob platby : upřesníme