Léto s andělem 2013

Korfu

Milí přátelé, odlet na Korfu je předběžně 8.6.2013 v 18,30 hod.

Sejdeme se na letišti 2hod před odletem t.j. v 16,30 hod. Odlet z Korfu 19.6. bude zřejmě opět večerní.

Přesné informace dostaneme týden před odletem t.j. asi 1.6. 2013 a všem dáme vědět co a jak. Zase takto na stránkách.

Jinak máte ještě další dotazyna které se Vám pokusím touto cestou odpovědět :)

Kolik euro si tak vzít sebou?    Sami si sebou bereme obvykle 500 Euro pro nás oba.

Co důležitého si vzítsebou?    Ze zkušenostli si přibalte repelenty proti komárům na večery.

Budou na pláži lehátka?      Lehátka na plážích jsou (ale za dost vysoký poplatek asi 20 euro na den) ale budeme mít lehátka u bazénu a to je pár kroků k pláži takže si myslíme že to nebude problém.

Kolik má maximálně vážit kufr?   15kg

Budou možné nějaké výlety? Pronájem auta atd?    Rozesílali jsme nabídku, která byla mynulí rok a mělo by to být letos podobné, takže pokud jste ji nedostali tak Vám ji na vyžádání pošleme. Auta bude možné na místě bez problémů si vypůjčit. Nabídka bude v hotelu.

Máme si sebou brát ručníky? nebo tam budou?    Takový základ v hotelu je. A my jsme s Janem zvyklí, že si na místě potom v obchudku, který je hned vedle, koupíme za pár korun ručník k bazénu nebo moři.

 

Nevím jak vy, ale já (Jan) již chodím doma v ploutvích a se šnorchlem.

Moc se těšíme Patricie a Jan

 

Vydejte se s námi příští rok od 8. do 19.6.2013 užít si dovolenou na krásném ostrově Korfu, spojenou s prací na sobě.

 

Tématem je

Dobrý zrak bez brýlí „Dovolit si vidět a dovolit si odpočívat“ 

 Protože očima si můžeme vzájemně pohlédnout přímo do duše, tak chceme tento seminář věnovat tomu, aby jste si opět, nebo možná někteří poprvé, dovolili podívat se na sebe i na svět s láskou. A opravdu si to dovolit. Například také odpočinek a pohodu. Prostě si užít to velké dobrodružství, které nám tento svět nabízí.    

Dále jsme pro Vás připravili pohádkové Konstelace, kterými nás provede Kalliopi Anthi z Korfu, naše kamarádka a kolegyně, která hovoří krásně česky.

Těchto programů se může zúčastnit opravdu každý bez jakékoliv přípravy.

Celková cena:     16 550,-

V ceně je zahrnuto:
- letenka Praha – Korfu – Praha vč. všech příplatků a tax
- transfer z letiště do hotelu a zpět
- ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Alkyon na 12 dní / 11 nocí s polopenzí
- služby delegáta po celou dobu pobytu
- Kurz Dobrý zrak bez brýlí 2dny
- pohádkové Konstelace 2 dny
- grilování ryb a mořských plodů spojené s řeckými tanci
 

Další ceny (přistýlky pro dospělé, přistýlky pro děti, doplatek na all inclusive) na vyžádání. Možné je si i připlatit cestovní pojištění. Trvání zájezdu je 12 dní, celkové pojistné je tedy 564,- Kč včetně pojištění storna.

Způsob platby :
- záloha 5.000 Kč na osobu, splatná do 15.1.2013
- doplatek splatný do 08.05.2013

Hotel Alkyon se nachází v letovisku Agios Georgios na severozápadním pobřeží ostrova Korfu. Pláž tady patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou EEC. Hotel se skládá ze tří jednopatrových budov. Pokoje hlavní budovy mají přímý výhled na moře. Z postranní a zadní budovy je výhled na trávník s růžemi a zbývající budovy hotelu. Hotel Alkyon má celkem 74 pokojů. Většina pokojů je prostorná, pohodlně se vejde jedna přistýlka. V některých pokojích je umístěna palanda pro čtyřčlennou rodinu s menšími dětmi. Pokoje jsou účelně vybavené, součástí vybavení je lednice, klimatizace a satelitní televize. Všechny pokoje mají prostorné balkony. Některé pokoje byly nedávno rekonstruované. Velký bazén s barem  a lehátky a menší bazén pro děti  se nachází mezi hotelem a pláží. Je okouzlující ležet na lehátku, usrkávat drink a dívat se na krásně modré daleké moře. Před hotelem je také venkovní restaurace, odkud je výhled na moře. Mezi hotelem, restaurací a bazénem je prostorné parkoviště. Vzadu za hotelem jsou prolézačky pro nejmenší děti. Pro děti je tady bezpečně. Celý komplex je oplocený. V hlavní budově hotelu je recepce, kde se domluvíte česky a polsky, dále  bar, velká obrazovka satelitní TV, pohovky a jídelna pro ty, kteří mají v hotelu polopenzi. V celém prostoru hotelu je zdarma WiFi. Na recepci jsou k dispozici zdarma bezpečnostní schránky. Menší pejskové jsou povolení. V letovisku Agios Georgios je mnoho restaurací, několik obchodů a barů, bowling se dvěma drahami, diskotéka, půjčovna lodí a šlapadel.

 Počet míst je omezen proto dejte vědět co nejdříve jestli chcete jet s námi :)