Pro objednání na terapii nebo na kurz  volejte:    +420 732 137 619, nebo pište na email: duhovy.andel@gmail.com 

V telefonu se Vám ozve: Patricie P Löbl, Zuzana Lencová nebo Jiří Urbánek Nejjistěji Po- 14-20, Út 9-14 a Stř 14-20hod.

 

Objednat se můžete k

Jan Löbl  (Práce se stresem, Duhový systém, Práce s životní energií, masáže a další).        

Patricii Padilla Löbl (Práce se stresem, Duhový systém, Práce s životní energií, masáže a další).  

MUDr. Markéta Pešková (Rehabilitační poradenství, mobilizační a měkké techniky k uvolnění svalů a blokád, lávové kameny, akupunktura.)

MUDr. Eva Rindová (Rehabilitační a pohybové poradenství, klasické a sportovní masáže, mobilizace a měkké techniky, shiatsu masáž, základy školy zad, práce s ploskou ( plochá noha, bolesti nohou). (evakan@seznam.cz)

 

Pokud se nám nebudete moci dovolat, prosím  zkoušejte to později znovu, nebo pošlete SMS, email.

 

Adresa :          Novodvorská 800/21, Praha 4, 142 00

Varianta A: Od metra Kačerov autobusem č. a 215  pojedete do stanice Přírodní ve směru Sídliště Libuš. Po vystoupení uvidíte tři barevné domy a půjdete do toho prvního oranžového číslo 21.

Varianta B: Od metra Chodov  autobusem č. 197 směr Smíchovské nádraží. Pojedete do stanice Přírodní. Po vystoupení uvidíte tři barevné domy a půjdete do toho prvního oranžového číslo 21.

Varianta C: Ze Smíchovského nádraží  autobusem č. 197  směr Chodov. Pojedete do stanice Přírodní. Po vystoupení uvidíte tři barevné domy a půjdete do toho prvního oranžového číslo 21.

 

Parkování je možné, VŠUDE KOLEM na Novodvorské před domem nebo na konci ulice Přírodní. A velké parkoviště je od domu přes silnici :-)