Ceník: 

Patricie/Jan- konzultace 1 hod/ 1500,-                              dálková práce stejná cena 1500,-                                      Terapie Sanoplasmou: Scan 1000,-                                        a 1 hod práce 500,-       

Mudr. Pešková- rehabilitace 1 hod/ 1000,-                                                  kontrola 1/2 hod 500,- 

Irena Hourová - Reflexní massage 30min/ 350,- 1hod/ 700,- , massage zad a ramen 1hod 700,-

Terttu je tu z lásky k nám i Vám a odměnu pak dostane od nás :-)


KDO JSME

Patricie a Jan Löblovi

Učitelé, maséři a zakladatelé Duhového systému, techniky která nám pomohla přežít mnohé těžké chvilky. Předáváme ji dál, aby bylo na světě lépe:-)

 pomáháme také, když je potřeba pomoci s bydlením, opravou, dostavbou a    podobně prodej/nákup/finance                                     https://www.loblinvest.com                                       - a máme chovnou stanice Rainbow Tree                      https://www.rainbowtree.cz   

Mudr. Markéta Pešková

Rehabilitační lékařka která po zjištění toho jak pracujeme, chce přispět svou úžasnou prací k té naší.

Irena Hourová

Je úžasná Reflexní terapeutka a masérka. Dělá i lymfatické masáže.

Renata Schönová

Věnuje se práci s živly a energiemin Matky země.

Cesta k Bohyni je meditační cestou za vyšší ženskou a magickou energií. Využijeme síly úplňku, a pokusíme se propojit s touto silnou energií. Zároveň zkusíme najít a probudit alespoň jiskru této síly i sami v sobě. Protože část bohyně se skrývá v každé z nás.  

Terttu Gasko Prim

Naše psí pomocnice, která když může přiloží své packy k práci, ale hlavně krásně všechny kdo přijdou přivítá. Tedy naše recepční :-)
 
S láskou, Patricie a Jan

.